Student Clubs

Adı Elektronik Haberleşme Topluluğu
Amacı Kayıtlı program üniversitelilerini ortak bir çatı altında toplamayı, aralarında birliği sağlamayı, dayanışmayı ve yardımlaşmayı pekiştirmeyi, sorunlara birlikte çözüm aramayı amaçlamaktadır.
Danışman Öğr.Gör. Özgür ÖZ
Açıklama Modern bilimlere ve teknolojik her yeniliğe ilgi duyan, üniversiteli olmanın sadece derslerle sınırlı kalmadığının bilincinde olan, gözlem-araştırma-deneme üçlüsünü sentezleyebilen ve kendini geliştirmeye açık üniversitelilerin bir araya gelip fikir alışverişinde bulunan bir topluluktur.
Telefon 0232 301 26 22
Adı Pazarlama Ve Kariyer Topluluğu
Amacı Pazarlama ve Kariyer Topluluğu, üyelerini bilgilendirici ve eğitici konferans organizasyonları oluşturmakta ve bir çok sosyal aktiviteyede imzasını atmıştır.
Danışman Yrd.Doç Dr.Zeki Atıl BULUT
Açıklama Öğrenci Toplulukları Yönergesinin değiştirilmesi nedeniyle Pazarlama Topluluğu adını alan ve bir ara faaliyetine ara veren topluluk 2011-2012 öğretim yılı itibariyle Pazarlama ve Kariyer Topluluğu adı altında yeniden yapılanarak çalışmalarına başlamıştır.
Telefon 0232 301 25 62
Adı Satranç Topluluğu
Amacı Bilimsel içerikli ve topluluk amaçlarına uygun olmak koşuluyla sergiler, seminerler, günler, yarışmalar, paneller, konferanslar, kongreler, tartışma toplantıları ve sempozyumlar düzenlemektir
Danışman Öğr.Gör. Özgür ÖZ
Açıklama Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik ders dışı zamanlarında satranç çalışmaları yapmak ve sürekli bireysel gelişim için çağdaş, kültürel, sportif ve sosyal etkinliklerde bulunmaktır.
Telefon 0232 301 26 22
Adı Tiyatro Topluluğu
Amacı Okulumuza kayıt olup kulübümüze yeni katılan üyelerimizi hem sosyal hem de kültürel açıdan doyurarak, daha sonraki yaşantısında hayata farklı bir bakış açısını kazandırmak.
Danışman Öğr.Gör.Feyza TEKİNBAŞ
Açıklama Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb
Telefon 0232 301 25 61
Adı Yerel Yönetimler Topluluğu
Amacı Bu topluluğun amacı öğrencilerin kendi aralarında ve öğrencilerin toplumla dayanışma duygusunu artıracak çalışmalar yapmak.
Danışman Öğr.Gör.Dr. Elif YÜCEBAŞ
Açıklama İlgili kamu kurum kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve üniversiteler ile ortak çalışma, proje üretmek ve uygulamak. Bunlar çerçevesinde gezi düzenlemek, kanaat önderleri, akademisyenler, ilgili kamu kurum kuruluşları temsilcileri ile panel, söyleşi, konferans düzenlemek
Telefon 0232 301 25 67
Adı İmyo Kariyer Topluluğu
Amacı Üniversitenin tüm öğrencilerine hitap eden, öğrencilerin okul ve okul sonrası kariyerine yardımcı olacak, bilgi ve eğitimin sağlanmaktır.
Danışman Doç.Dr. Gönül Alkan
Açıklama Sosyal, bilimsel ve kültürel etkinlikler düzenler. Öğrencilerin üniversite hayatlarının ilk yıllarından başlayarak Kariyer Bilinci oluşturulması ve mezun adaylarının iş dünyasına hazırlanmasını sağlar.
Telefon 0232 3012541