Müdürlerimiz


Prof. Dr. Berrin ONARAN
02.10.2017 - ...
Prof. Dr. Semra AYTUĞ
29.09.2016 - 30.09.2017
Prof. Dr. Hüseyin Avni EGELİ
24.09.2010 - 29.09.2016
Prof. Dr. Şevkinaz GÜMÜŞOĞLU
18.11.2004 - 20.09.2010
Prof. Dr. Alpaslan USAL
14.09.2001 - 18.11.2004
Prof. Dr. Mustafa DEMİRSOY
16.07.1999 - 13.09.2001
Prof. Dr. Macit TOKSOY
19.09.1997 - 15.07.1999
Prof. Dr. Öcal USTA
19.09.1988 - 19.09.1997
Prof.Dr Naci OTMANBÖLÜK
04.10.1982 - 19.09.1988