Telefon Rehberi

ÖĞRENCİ İŞLERİ İLE İLGİLİ İŞLEMLERİNİZ İÇİN ULAŞABİLECEĞİNİZ DAHİLİ NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ.

YÖNETİM
Ünvanı/Büro Adı Görevli Adı-Soyadı Dahili Telefon
Müdür Prof. Dr. Zeynep ARIKAN 12536
Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Zeki Atıl BULUT 12541
Müdür Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi L.Özlem AKKAN 12540
Yüksekokul Sekreteri İsmail Hakkı VELİOĞLU 12538
Özel Kalem Bircan EKMEKÇİOĞLU 12536
 

Bölümler ve Program Telefon Listesi için Linke tıklayınız.

 

Öğrenci İşleri

–İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi

–Makine

–Makine, Resim ve Konstrüksiyon

Ayşe KALDI 12656
Öğrenci İşleri

–Mekatronik

–Sağlık Kurumları İşletmeciliği

–Döküm

İbrahim AKBABA 12659
Öğrenci İşleri

–Biyomedikal Cihaz Teknolojisi

–Harita ve Kadastro

–Tekstil Teknolojisi

-Kuyumculuk ve Takı Tasarımı

İsmet GÜL 12660
Öğrenci İşleri

–Bilgisayar Programcılığı

–Bilgisayar Programcılığı Uzaktan Öğretim

–İnşaat Teknolojisi

Şahime YAŞAR 12658
Öğrenci İşleri

–Elektrik

–Elektronik Haberleşme Teknolojisi

–Elektronik Teknolojisi

Deniz KANAR 12664
Öğrenci İşleri

–Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

–Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

Zekiye ÇALIŞ 12661
Öğrenci İşleri

–Turizm ve Otel İşletmeciliği

–Kimya Teknolojisi

–Yapı Tesisat Teknolojisi

Tülin KAYA 12663
Öğrenci İşleri

–Pazarlama

–Tarımsal İşletmecilik

–Yerel Yönetimler

Burcu HEZENCİ GÖLBAŞI 12662
Öğrenci İşleri Şefi Serdar SEZGİN 12655
Personel İşleri Şefi Gülay BAŞARAN 12570
Personel İşleri Neriman TÜRKOĞLU 12685
Plan Programlama Birimi Serap DEVECİ 12573
Sıhhi Tesisat Laboratuvarı Ahmet ÜNAL 12612
Şoför 12604
Tamir Bakım Atölyesi Ömer ÖZDERE 12603
Taşınır İşlem Birimi Ahmet AÇIL 12680
Taşınır İşlem Birimi 12574
Teknik Programlar Bölüm Sekreteri Tülay GÜMÜŞ 12608
Teknik Programlar Bölüm Sekreteri Perihan TABAN 12565
İDARİ BİRİMLER
Yüksekokul Sekreteri İsmail Hakkı VELİOĞLU 12538
Özel Kalem Bircan EKMEKÇİOĞLU 12536
B Blok Bilgisayar Laboratuvarı Osman ÜLKER 12624
C Blok Teknik Servis Zihni AKSOYEK 12600
Çay Ocağı Asiye ÜNAL 12625
Edö/Staj Birimi Mukades DEMİR 12583
Edö/Staj Birimi Ali Rıza GÜZEL 12583
Edö/Staj Birimi 12583
Elektrik Laboratuvarı Fikret ÖZTÜRK 12597
Elektrik Laboratuvarı Alaittin USLU 12597
Evrak Kayıt Birimi Ziya Esad YAMAN 12594
Evrak Kayıt Birimi Ergin ÖZDEMİR 12589
Hizmetli Hüseyin KAZAN 12588
Hizmetli 12588
Hizmetli 12588
İktisadi Programlar Bölüm Sekreteri Elif KILINÇ 12568
İktisadi Programlar Bölüm Sekreteri Leyla ŞENTÜRK 12569
Kimya Laboratuvarı Gülşen GÖKÇE 12602
Kurul İşleri Özlem YILDIRIM 12574
Kurumsal İletişim Birimi Öğr. Gör. M. Seçkin ŞALVARLI 12627
Muhasebe Birimi Suat KARAKOYUN 12633
Muhasebe Birimi Ufuk VURAL 12634
Muhasebe Birimi İbrahim EFENDAKİ 12631