Güncel
Engelli Öğrenci Temsilcisi Seçimleri Engelli Öğrenci Temsilcisi Seçimleri
LİYAKAT, SİGORTA EKSPERLERİ DERNEĞİ ve İMYO İSTİHDAM PROJESİ LİYAKAT, SİGORTA EKSPERLERİ DERNEĞİ ve İMYO İSTİHDAM PROJESİ
%10 DİLİMİNE GİREN ÖĞRENCİLER %10 DİLİMİNE GİREN ÖĞRENCİLER
TDL 1002 Türk Dili 2 - YDİ 1014 Yabancı Dil 2 (İngilizce)  DERS DUYURUSU TDL 1002 Türk Dili 2 - YDİ 1014 Yabancı Dil 2 (İngilizce) DERS DUYURUSU
2016-2017 BAHAR DÖNEMİ STAJ TAKVİMİ 2016-2017 BAHAR DÖNEMİ STAJ TAKVİMİ
2016-2017 GÜZ Y.Y. STAJ BAŞVURU TAKVİMİ 2016-2017 GÜZ Y.Y. STAJ BAŞVURU TAKVİMİ
İKTİSADİ ve  İDARİ PROGRAMLAR DERS İÇERİKLERİ İKTİSADİ ve İDARİ PROGRAMLAR DERS İÇERİKLERİ
2015-2016 ÖĞRETİM YILI YAZ 2. DÖNEM STAJ TAKVİMİ 2015-2016 ÖĞRETİM YILI YAZ 2. DÖNEM STAJ TAKVİMİ
İktisadi ve İdari bölümler ders içerikleri ve öğretim planları İktisadi ve İdari bölümler ders içerikleri ve öğretim planları
Kümülatif Not Hesaplama Tablosu Kümülatif Not Hesaplama Tablosu
Hızlı Erişim
Web Kayıt Web Kayıt
Öğretim Elemanı Bilgi Bankası Öğretim Elemanı Bilgi Bankası
Farabi Kurum Koordinatörlüğü Farabi Kurum Koordinatörlüğü
EDUROAM - Kablosuz Ağ Erişimi EDUROAM - Kablosuz Ağ Erişimi
Kariyer Planlama Koordinatörlüğü Kariyer Planlama Koordinatörlüğü
Kütüphane Kütüphane
DEÜ Öğrenci İşleri DEÜ Öğrenci İşleri
Sürekli Eğitim Merkezi (DESEM) Sürekli Eğitim Merkezi (DESEM)
OGEB (Olumlu / Olumsuz Geri Bildirim) OGEB (Olumlu / Olumsuz Geri Bildirim)

Öğrenci Toplulukları

Adı Elektronik Haberleşme Topluluğu
Amacı Kayıtlı program üniversitelilerini ortak bir çatı altında toplamayı, aralarında birliği sağlamayı, dayanışmayı ve yardımlaşmayı pekiştirmeyi, sorunlara birlikte çözüm aramayı amaçlamaktadır.
Danışman Öğr.Gör. Özgür ÖZ
Açıklama Modern bilimlere ve teknolojik her yeniliğe ilgi duyan, üniversiteli olmanın sadece derslerle sınırlı kalmadığının bilincinde olan, gözlem-araştırma-deneme üçlüsünü sentezleyebilen ve kendini geliştirmeye açık üniversitelilerin bir araya gelip fikir alışverişinde bulunan bir topluluktur.
Telefon 0232 301 26 22
Adı Pazarlama Ve Kariyer Topluluğu
Amacı Pazarlama ve Kariyer Topluluğu, üyelerini bilgilendirici ve eğitici konferans organizasyonları oluşturmakta ve bir çok sosyal aktiviteyede imzasını atmıştır.
Danışman Yrd.Doç Dr.Zeki Atıl BULUT
Açıklama Öğrenci Toplulukları Yönergesinin değiştirilmesi nedeniyle Pazarlama Topluluğu adını alan ve bir ara faaliyetine ara veren topluluk 2011-2012 öğretim yılı itibariyle Pazarlama ve Kariyer Topluluğu adı altında yeniden yapılanarak çalışmalarına başlamıştır.
Telefon 0232 301 25 62
Adı Satranç Topluluğu
Amacı Bilimsel içerikli ve topluluk amaçlarına uygun olmak koşuluyla sergiler, seminerler, günler, yarışmalar, paneller, konferanslar, kongreler, tartışma toplantıları ve sempozyumlar düzenlemektir
Danışman Öğr.Gör. Özgür ÖZ
Açıklama Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik ders dışı zamanlarında satranç çalışmaları yapmak ve sürekli bireysel gelişim için çağdaş, kültürel, sportif ve sosyal etkinliklerde bulunmaktır.
Telefon 0232 301 26 22
Adı Tiyatro Topluluğu
Amacı Okulumuza kayıt olup kulübümüze yeni katılan üyelerimizi hem sosyal hem de kültürel açıdan doyurarak, daha sonraki yaşantısında hayata farklı bir bakış açısını kazandırmak.
Danışman Öğr.Gör.Feyza TEKİNBAŞ
Açıklama Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb bilgiler yer alacaktır.Yapılan etlinlikler vb
Telefon 0232 301 25 61
Adı Yerel Yönetimler Topluluğu
Amacı Bu topluluğun amacı öğrencilerin kendi aralarında ve öğrencilerin toplumla dayanışma duygusunu artıracak çalışmalar yapmak.
Danışman Öğr.Gör.Dr. Elif YÜCEBAŞ
Açıklama İlgili kamu kurum kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve üniversiteler ile ortak çalışma, proje üretmek ve uygulamak. Bunlar çerçevesinde gezi düzenlemek, kanaat önderleri, akademisyenler, ilgili kamu kurum kuruluşları temsilcileri ile panel, söyleşi, konferans düzenlemek
Telefon 0232 301 25 67
Adı İmyo Kariyer Topluluğu
Amacı Üniversitenin tüm öğrencilerine hitap eden, öğrencilerin okul ve okul sonrası kariyerine yardımcı olacak, bilgi ve eğitimin sağlanmaktır.
Danışman Doç.Dr. Gönül Alkan
Açıklama Sosyal, bilimsel ve kültürel etkinlikler düzenler. Öğrencilerin üniversite hayatlarının ilk yıllarından başlayarak Kariyer Bilinci oluşturulması ve mezun adaylarının iş dünyasına hazırlanmasını sağlar.
Telefon 0232 3012541